Jesteś zainteresowany tą inwestycją?

ZADZWOŃ DO NAS

+48 (22) 244 11 90

APARTAMENTY PONIATOWSKIEGO
Gdy myślisz o Rodzinie

Apartamenty Poniatowskiego mieszczą się w bardzo atrakcyjnej części podwarszawskiego Piaseczna. Powstały z myślą o osobach, które cenią mieszkanie w dobrze skomunikowanej lokalizacji i wypoczynek w komfortowych warunkach.
Architektura Apartamentów Poniatowskiego przyciąga minimalistyczną formą.
Ekologiczne materiały użyte w budowie apartamentów - podkreślą ich nowoczesny charakter i gwarantują oszczędność energii podczas użytkowania.

Czteropiętrowy budynek zapewnia kameralną atmosferę. W części nadziemnej podzielony jest na trzy bryły, przypominające skalą niewielkie kamieniczki. Każda część przy klatce schodowej, oświetlonej naturalnym światłem, posiada obszerną nowoczesną windę. Windy łączą wszystkie kondygnacje mieszkalne z wejściem do budynku i poziomem piwnic, gdzie umieszczono komórki lokatorskie oraz garaże podziemne.

Obiekt zlokalizowany jest w najatrakcyjniejszym miejscu Piaseczna, w odległości pięciu minut od dworca kolejowego, połączonego z centrum Warszawy i lotniskiem linią Kolei Mazowieckich. Przy dworcu zlokalizowany będzie planowany parking P&R. Są tu także przystanki miejskich i podmiejskich linii autobusowych, łączących Piaseczno z atrakcyjnymi miejscami wypoczynku w pobliskich lasach Chojnowskich i Zalesiu Górnym. Wszystkie ważne instytucje publiczne jak szkoły, przedszkola i ośrodek zdrowia w centrum Piaseczna znajdują się w odległości około kwadransa marszu bocznymi uliczkami. Można też do nich dojechać w kilka minut rowerem.

Centrum miasta z niedawno wyremontowanym rynkiem, nowoczesną fontanną, z zabytkowym kościołem, ratuszem, muzeum i miejskim domem kultury jest ulubionym miejscem spotkań mieszkańców Piaseczna. W pobliżu znajduje się wiele sklepów, a przy granicy z Warszawą, w zasięgu około dziesięciominutowego przejazdu samochodem mieszczą się centra handlowe. Unikalną atrakcją tego miejsca jest przebiegająca tuż przy granicy działki linia zabytkowej grójeckiej kolejki wąskotorowej. Uruchamiana w dni świąteczne, wozi turystów do pobliskich terenów leśnych.