Jesteś zainteresowany tą inwestycją?

ZADZWOŃ DO NAS

+48 (22) 244 11 90

MOKOTÓW CITY

Dzielnica Mokotów to nie tylko piękne i zabytkowe przedwojenne wille, skąpane w zieleni otaczających je parków. Mokotów kryje w sobie również dynamiczne i nowoczesne oblicze, w samym sercu biznesowej Warszawy, gdzie wkrótce powstanie ta wyjątkowa inwestycja.

W ramach inwestycji, przy ulicy Samochodowej 2 powstanie nowoczesny budynek „Mokotów City”
o podwyższonym standardzie, z 97 lokalami mieszkalnymi, 19 biurowymi, 3 usługowymi oraz 2-poziomowym parkingiem podziemnym z 133 miejscami postojowymi. Struktura lokali odpowiada na zapotrzebowanie rynku najmu na warszawskim Mokotowie.

Atrakcyjna lokalizacja to główny atut naszej nowej inwestycji, położonej w samym sercu Mokotowa, w bliskim sąsiedztwie Galerii Mokotów, Pól Mokotowskich oraz stacji metra:Wierzbno i  Wilanowska. Nasza oferta to optymalna propozycja dla osób pracujących w pobliskich biurowcach, to dla nich możliwość efektywnego zarządzania własnym czasem, poprzez znaczne jego zaoszczędzenie na dojazdach do pracy

Dodatkową zaletą lokalizacji tej inwestycji, szczególnie dla osób często podróżujących jest jej  umiejscowienie w pobliżu wyjazdu z miasta, przy jego południowej obwodnicy, a także bliskość portu lotniczego. 

Zaledwie 7 minut pieszo od inwestycji, znajduje się Galeria Mokotów – jedno z najlepszych centr handlowych w stolicy, kilka restauracji oraz stacja metra. Niewątpliwą zaletą, zwłaszcza dla dużo podróżujących, jest umiejscowienie Mokotów City nieopodal wyjazdu z miasta, przy jego południowej obwodnicy, a także bliskość portu lotniczego oddalonego niespełna o 6 kilometrów. Strategiczne położenie czyni to miejsce odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających.

Witaj! …w centrum Twojego komfortu.