Jesteś zainteresowany tą inwestycją?

ZADZWOŃ DO NAS

+48 (22) 244 11 90

Dwell Well Grochowska

Projekt przewiduje budowę budynku hotelowo-usługowego wraz z garażem podziemnym, przyłączami, niezbędną infrastrukturą techniczną, zagospodarowaniem terenu oraz zjazdem z drogi publicznej.

Praga jest modnym centrum kultury. Obserwowana w ciągu ostatnich lat metamorfoza tej dzielnicy, przyciąga warszawską bohemę, ludzi związanych z kulturą, oraz inwestorów.

Bardzo dobrze skomunikowana z centrum Warszawy, poprzez szereg linii tramwajowych i autobusowych,  a wkrótce również poprzez linię metra. Pełna infrastruktura, sklepy, uczelnie wyższe, szkoły, przedszkola, szereg miejsc rozrywki czynią tą część Warszawy przyjazną i wygodną do zamieszkania.

Wiodącą funkcją w budynku będzie funkcja hotelowa, mieszcząca hotel 1 gwiazdkowy na kondygnacjach od +1 do +7 (364 pokoi standardowych), w parterze zaprojektowano powierzchnie usługowe z możliwością dowolnej aranżacji i podziału przez przyszłych najemców, na kondygnacji podziemnej -1 zaprojektowano garaży podziemny, który będzie posiadał ok. 93 miejsca postojowe.

Komercjalizacja:

  • część hotelowa może być wynajęta dla prywatnej Uczelni Wyższej w Warszawie
  • lokale usługowe będą w pełni skomercjalizowane (sklep spożywczy, drogeria, kawiarnia, gastronomia, itp.)
  • coroczna waloryzacja czynszu