Jesteś zainteresowany tą inwestycją?

ZADZWOŃ DO NAS

+48 (22) 244 11 90

REZYDENCJA ŁOWICKA
Ekskluzywne apartamenty na starym Mokotowie

Dzielnica Mokotów niewątpliwie należy do najpiękniejszych dzielnic Warszawy. Ulica Łowicka natomiast, to jedna z najbardziej reprezentacyjnych ulic w tej okolicy. Zbudowana tutaj prestiżowa Rezydencja sąsiaduje z pięknymi, starymi ogrodami w pobliżu wygodnego punktu komunikacyjnego.

W trzypiętrowym budynku mieści się jedynie 11 apartamentów oraz garaż podziemny z miejscem dla 18 samochodów. Wszystkie apartamenty wykończone są w najwyższym standardzie i wyposażone w klimatyzację oraz instalację inteligentnego budynku. Mieszkania, posiadają najwyższej jakości stolarkę okienną, podłogowe grzejniki konwektorowe, szerokopasmowe łącze internetowe oraz przygotowaną na indywidualne rozwiązania, instalację inteligentnego zarządzania mieszkaniem. Lokatorom, którzy lubią ogrzewać się w blasku ognia zaproponowano możliwość instalacji kominka w salonie.

Duże drewniane, trzyskrzydłowe okna przesuwne, pozwalają na podziwianie wspaniałych widoków Mokotowa i są bez wątpienia znakiem rozpoznawczym tego obiektu. Z zewnątrz budynek pokrywa elewacja z kamienia naturalnego (wapień Jura). Wyjątkowe części wspólne oraz eleganckie hole wejściowe klatek zdobią wnętrza budynku. Klatki schodowe wyłożono kamieniem i okładzinami drewnianymi. Na parterze przewidziano miejsce dla kilku wyjątkowych lokali usługowych. Działa tu także wewnętrzny system monitoringu.

Okoliczną zabudowę stanowią ekskluzywne wille, nowoczesne apartamentowce oraz piękne przedwojenne rezydencje. Przyszli nabywcy mogą liczyć tutaj na maksimum prywatności,
a jednocześnie cieszyć się bliskością centrum i uroków miasta tętniącego życiem. W pobliżu znajduje się kilka ekskluzywnych restauracji, a także Park Wodny „Warszawianka” – nowoczesny obiekt sportowy z basenem olimpijskim, odnową biologiczną oraz kortami do squasha i tenisa. Całkiem niedaleko zlokalizowany jest też największy park w stolicy – Pole Mokotowskie. W tych okolicznościach pobliska stacja metra to miłe dopełnienie wygody płynącej z mieszkania w tej okolicy.